• Нд. Бер 26th, 2023

VІІІ обласна конференція учнівських науково-дослідних робіт «Валеологічна культура-вибір ХХІ століття»

ВідСЮН

Лют 19, 2021

2018-03-19

17 березня на базі Комунального закладу “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості” відбулася VІІІ обласна конференція учнівських науково-дослідних робіт «Валеологічна культура-вибір ХХІ століття». Конкурс проводився з метою популяризації здорового способу життя, формування валеологічної культури у дітей та учнівської молоді.

Конференцію відкривала та вітала учасників Нейкалюк Надія Христофорівна завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, центру валеологічних знань. Камнева Тетяна Петрівна, науковий співробітник кафедри валеології ХНУ ім. Н.В. Каразіна презентувала дуже цікаву роботу на тему: «Спілкування по мобільному телефону та його вплив на здоров’я молодого покоління». Мірошніченко Л.С., практичний психолог Палацу, провела практичне заняття з елементами тренінгу «твоє життя – твій вибір»; Кабацька О.В., канд. пед. наук, доцент кафедри валеології ХНУ ім. В.Н. Каразіна, з доповіддю «Валеологічні особливості створення здоров’язберігаючого простору в дитячому колективі»; Набока І.Є., методист Палацу, з доповіддю «Культура здоров’я українців з давнини до сучасності».

Потапова Софія, вихованка гуртка «Основи біології» представляла роботу на тему: «Формування навичок подолання стресових ситуацій» та була нагороджена дипломом І ступеню.

Залишити відповідь