• Нд. Бер 26th, 2023

Цікаві осінні канікули

ВідСЮН

Лют 19, 2021

2017-10-24

Юннати здійснили екскурсійну подорож до Харківського музею природи з метою ознайомлення з представниками тваринного світу, які мешкають в різних умовах середовища, на різних материках Земної кулі.

Побачили найбільшого птаха степів – дрохву, яка нагадує невеликого страуса. Але, на відміну від нього, дрохва чудово літає. Вона віддає перевагу пересуванню по землі, навіть у разі небезпеки, намагається спочатку втекти, розвиваючи при цьому досить високу швидкість. Літає вона, поволі змахуючи крилами. Юннати побачили різні види пінгвінів, полярних крячок, альбатроса, морського котика. Особливо їх вразили щелепа косатки, 20-ти метровий скелет кита та китобійна установка; також скелет мамонта, який був знайдений в 1968 році під містом Канів.

Потім вихованці відвідали екопарк Фельдмана з метою розширення світогляду дітей про тваринний світ. Вони мали змогу спостерігати за віслюками, верблюдами, тиграми, левами, ведмедями, вовками, ламами, пумою, ягуаром, леопардом, єнотовидною собакою, лісовим котом, європейською ланню, фламінго, черепахами, дикобразами, за різними видами мавп, папуг, фазанів, голубів та іншими тваринами.

Ця екскурсія спонукала юннатів замислитись про необхідність бережливого ставлення до природи, важливість збереження тварин.

Керівники гуртків: Волкодав О.О., Житнік М.С.

Залишити відповідь