• Чт. Вер 28th, 2023

Робота гуртків під час осінніх канікул

ВідСЮН

Жов 25, 2021

З метою організації  роботи гуртків під час осінніх канікул, сприяння розвитку пізнавальних можливостей дітей на Балаклійській СЮН були сплановані комплексні заходи. Заздалегідь вихованці та батьки були проінформовані про їх проведення.  Керівниками гуртків  з юннатами були проведені бесіди,  інструктажі з техніки безпеки та попередження дитячого травматизму:

–          правила поведінки у громадських місцях під час  канікул;

–          протипожежна безпека, користування газом та електроприладами;

–          обережно – вибухонебезпечні предмети;

–          обережно: петарди – загроза життя;

–          будьте обережні на залізниці

–          увага: обірваний провід;

–          обережно: дикі тварини;

–          правила дорожнього руху;

–          профілактика правопорушень, бродяжництва, жебратства;

–          профілактика негативних явищ серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнокуріння);

–          правила безпечного інтернету.

Під час канікул була проведена пішохідна  екскурсія до осіннього лісу для гуртків «Природа рідного краю». Юннати слухали спів птахів, збирали шишки. Спостерігали за роботою працьовитого дятла та знайшли  його “їдальню”. Вихованці ознайомились з особливостями будови грибів, а саме: маслюка,  зонтика та дощовика.

Заняття гуртка «Основи фенології» на канікули були сплановані з урахуванням вікових особливостей дітей та направлені на розвиток творчих здібностей школярів, виготовляли осінні композиції з листя різноманітних дерев.

На Балаклійській СЮН за планом проводились пізнавально-розважальні заходи: екологічна гра  «Найрозумніший», квест  «Екологічний всюдихід» для гуртків «Оздоровча гімнастика» та «Природа рідного краю».

Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» зробили екскурсію в природу з метою обліку птахів.

Вихованці гуртка «Лікарські рослини» ознайомились з рослинами нашої місцевості, вивчили їхні біологічні особливості та властивості.

Гуртківці «Природи рідного краю», «Основи фенології», «Юні дослідники біорізноманіття» проводили розважальні ігри на свіжому повітрі: «Створи шедевр», «Перенеси вантаж», «Смуга перешкод з «підручних засобів»», «Прогулянка по квадратиках».

Вихованці гуртків «Основи фенології» проводили фенологічні спостереження за рослинами восени.

Також вихованці гуртків «Юні охоронці природи», «Природа рідного краю» брали участь у Всеукраїнській акціїї «Птах року 2021- Синиця чубата»: робили малюнки, поробки, писали реферати.

Керівники гуртків, які працювали під час осінніх канікул, з відповідальністю поставилися до підготовки заходів. Вчасно зустрічали дітей, мали плани роботи і діяли згідно з ними. Заходи проводили у цікавій формі, про що свідчать фотографії.

Залишити відповідь