• Нд. Чер 4th, 2023

Крокуси на клумбі восени

ВідСЮН

Лют 19, 2021

2018-09-26

Восени клумба виглядає голо й сумно. Створити відчуття провесни, можна посадивши пізньоцвіт осінній. Його ще називають отруйним крокусом за схожість з весняним крокусом і первоцвітом.

Цвіте рослина у вересні, коли у більшості рослин настав період спокою. Дуже красиво і ефектно виглядають ніжні, тендітні квіти на вже голій землі.

Пізньоцвіт осінній зустрічається спорадично, окремими групами в Карпатах на вологих і заплавних луках уздовж річок і потоків та шосейних шляхів. Рідкісна зникаюча рослина. Занесена до Червоної книги УкраїниКвітку пізньоцвіт також називають «осінній колір» або «дочасний колір» через те, що деякі види рослини цвітуть пізньої осені.Квітку пізньоцвіт також називають «осінній колір» або «дочасний колір» через те, що деякі види рослини цвітуть пізньої осені.

Квітку пізньоцвіт також називають «осінній колір» або «дочасний колір» через те, що деякі види рослини цвітуть пізньої осені.Свою назву рослина отримала за специфічне чергування росту листя і цвітіння. Як відомо, більшість трав’янистих рослин спочатку випускає розетку листя, і тільки потім цветонос. Пізньоцвіт осінній влаштований інакше: на початку весни відростають листя, але вже до початку осені вони відмирають разом зі сформувалася в попередній сезон цибулиною. І тільки після цього з бульбоцибулини відновлення з’являється цветонос. Насіннєва коробочка, яка розташовується в трубочці-цветоносе, «ховається» там до наступної весни. З настанням тепла разом з листям вона з’являється над поверхнею землі і дозріває в першій половині літа.

Залишити відповідь