• Чт. Вер 28th, 2023

Інформація про роботу закладу на період карантину

ВідСЮН

Лют 20, 2021

2020-04-29

Інформація про роботу закладу на період карантину

1. На сайті закладу створено нові сторінки «Інтерактивні заняття з використання мультимедійних засобів», «Дистанційні досліди наукового товариства «Екознайка», «Дистанційні консультації для батьків», в яких запропоновано методики впровадження дистанційного використання мультимедійних засобів; керівниками гуртків розроблені досліди для наукового товариства «Екознайка», консультації для батьків в період карантину та розробки занять гуртків для здобувачів освіти закладу.

2. Керівники гуртків виконали індивідуальні плани на період карантину з 06.04.2020 по 24.04.2020 року, результатом яких є видання посібника методичних розробок.

3. Вихованцям закладу постійно пропонуються дистанційне проведення дослідницьких робіт з природознавства, біології та екології вдома.

4. Організація роботи з обдарованими дітьми проводиться дистанційно з використанням технології «перевернутого навчання».

5. Педагогічні працівники закладу прийняли участь у вебінарах: “Наймасовіша онлайн-конференція для освітян” під час «Антикризового національного онлайн-EdCamp 2020» 18.04.2020 р., Методологічному семінарі з позашкільної освіти «Інклюзивне навчання в закладах позашкільної освіти » 23.04.2020 та отримали сертифікати від Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Інституту модернізації змісту освіти, Інженерно-педагогічний факультет, Кафедра позашкільної освіти.

6. Вихованці гуртка «Природа рідного краю» посіли І місце:

– у 45-й Обласній олімпіаді юних геологів Харківщини 2020;

– у Національному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» (наказ від 31.03.2020 №32 МОН НЕНЦ «Про підсумки Національного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»).

7. Молодший обслуговуючий персонал працює в штатному режимі щодо догляду за тваринами в зоопарку, на навчально-дослідній ділянці, теплиці, квітниках. Відремонтовано паркан та 2 водоймища для водоплавних птахів.

Залишити відповідь