• Чт. Вер 28th, 2023

Екскурсія до Художньої галереї в м.Чугуїв та хлібзаводу “Кулиничі”

ВідСЮН

Лют 18, 2021

2017-01-05

ПІД ЧАС ЕКСКУРСІЇ В ХУДОЖНІЙ ГАЛЕРЕЇ ЮННАТИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТАМИ РІЗНИХ ЖАНРІВ: ПЕЙЗАЖ, НАТЮРМОРТ, ПОРТРЕТ, ТАКИХ ВІДОМИХ ХУДОЖНИКІВ ЯК Л.І. БРОДСЬКА, А.М. ГРИЦАЙ, В.Ф. ЗАГОНЄК, В.М. СИДОРОВ, Н.П. ФОМИН ТА ІНШІ.

ТАКОЖ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА, ДЕ МАЛИ ЗМОГУ РОЗДИВИТИСЬ ЯСКРАВІ ФАРБИ ЖОСТОВСЬКИХ РОЗНОСІВ, ПАВЛОВОПОСАДСЬКИХ ШАЛЕЙ, ХОХЛОМСЬКОГО ПОСУДУ, ТОНЕНЬКУ РІЗЬБУ НА КІСТКАХ ЯКУТСЬКИХ МАСТЕРІВ. ПІСЛЯ ЕКСКУРСІЇ БУЛО ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗМАЛЬОВКИ ГІПСОВОГО ДЗВОНИКА.

ПІСЛЯ ЦЬОГО ПОДОРОЖ ПРОДОВЖИЛАСЬ НА ХЛІБЗАВОДІ «КУЛИНИЧІ». ВИХОВАНЦІ БУЛИ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ, ДЕ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ РІЗНІ ВИДИ ХЛІБА, БУЛОЧКИ, ПЕЧИВО. ЕКСКУРСОВОД РОЗПОВІДАЛА БАГАТО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ХЛІБОБУЛОЧНІ ВИРОБИ; ПОБАЧИЛИ ВИПІЧКУ БАТОНІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ БУЛКИ-КАЛАЧУ, УПАКОВКУ БАТОНІВ, ХЛІБА, БУЛОК.

ВІДВІДАЛИ КАЗКОВУ КІМНАТУ, ДЕ ПОКАЗАЛИ ЦІКАВИЙ ФІЛЬМ ПРО ІСТОРІЮ ХЛІБОПЕЧЕННЯ, А ТАКОЖ ПРОВЕЛИ КОНКУРСИ З НАГОРОДЖЕННЯМ НАЙУВАЖНІШИХ І АКТИВНИХ ТА ПРИГОСТИЛИ СВІЖОВИПЕЧЕНИМ ХЛІБОМ І БАТОНОМ. ЮННАТИ ПОБУВАЛИ В РОЛІ МАЛЕНЬКИХ ПЕКАРІВ, ПІСЛЯ ЧОГО ПИЛИ ЧАЙ З ВИРОБАМИ ВЛАСНОГО ПРИГОТУВАННЯ. А НАОСТАНОК, КОЖЕН ОТРИМАВ СМАЧНИЙ ПОДАРУНОК.

Залишити відповідь