• Пт. Бер 31st, 2023

День Землі

ВідСЮН

Лют 20, 2021

2020-04-22

День Землі

22 квітня 2020 року відзначається 50-річчя заснування Дня Землі– щорічного святкування міжнародного екологічного руху. У 1970 році майже 20 мільйонів американців зібралися з вимогою підвищити увагу до захисту планети і охорони екології. Відтоді активісти всього світу збираються щорічно, щоб відзначити цей знаменний день.

За іронією долі, День Землі у 2020 році припав на часоднієї з найпоширеніших і смертоносних пандемій, які світ бачив впродовж поколінь. Тому традиційні зібрання були скасовані. Але це не означає, що ми не можемо відсвяткувати цю подію, вимушено сховавшись від суспільства на карантин. Наші педагоги разом з вихованцями дистанційно долучились до цього свята, виконали поробки та малюнки.

Наша планета Земля – наш рідний дім, в якому створені особливі сприятливі умови, що сприяють існуванню і життєдіяльності та відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. А адже вона така одна у всьому всесвіті.

У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє – те й пожне. Не будемо про це забувати!

Залишити відповідь