• Нд. Чер 4th, 2023

День біорізноманіття

ВідСЮН

Лют 20, 2021

2020-05-22

Свято “Міжнародний день біологічного різноманіття” щорічно відзначається в світі 22 травня.Цей день присвячений всім живим істотам і рослинам на нашій планеті. Головною причиною його установи стала стурбованість світового співтовариства постійним скороченням біологічного різноманіття на Землі.

У 2000 році Генеральна Асамблея прийняла рішення заснувати спеціальний свято, а відзначати його почали з 2001 року. Відзначається він 22 травня, оскільки цього дня в 1992 році відбулося прийняття узгодженого тексту Конвенції про біологічне різноманіття.

Головною метою даного свята можна назвати залучення уваги світової громадськості до проблеми втрати різних видів тварин, рослин, комах і т.д. В даний час дуже багато з них перебувають на межі зникнення, деякі вже встигли зникнути. Нам необхідно зберігати біологічну різноманітність, з розумом використовувати всі його компоненти.

Екологічну рівновагу на Землі також продовжує зазнавати змін. Велика частина екологічної системи використовується нерозважливо. Це призводить до тяжких наслідків, які буду тільки посилюватиметься в майбутньому.

Природу і тваринний світ можна назвати самим прекрасним, що є на нашій планеті, і ми просто зобов’язані докласти максимум зусиль для їх збереження.

Залишити відповідь