• Нд. Бер 26th, 2023

31 березня юннати відвідали Театр юного глядача

ВідСЮН

Лют 19, 2021

2018-04-02

31 березня юннати відвідали Театр юного глядача, де переглянули виставу “Дюймовочка”. Світ фантазії і вигадок близький дітям і не завжди зрозумілий дорослим, але робить головну героїню загальною улюбленицею. Пригоди Дюймовочки не залишили байдужими глядачів. Яскраве та веселе видовище з чудовою музикою, піснями та танцями запам’яталася дітям надовго.

Також вихованці побували у Харківському історичному музею ім. М. Ф. Сумцова на виставці «Велич подвигу народного», яка присвячена подіям у Харкові під час Другої світової війни. Екскурсовод розповів юннатам багато цікавих і водночас трагічних фактів про нелегке життя харків′ян під час окупації міста. Харків був найбільш населеним містом Радянського Союзу, яке побувало у фашистській окупації під час Другої світової війни.Харків став одним з найбільш зруйнованих міст в Європі.

На виставці учні мали змогу розглянути різноманітні експонати: фотографії, нагороди, зброю, карти, парадні мундири військових та багато іншого. Діти дізналися про головну битву за Харків, яка відбулася 23 серпня 1943 року, розглянули її діараму.

Після екскурсії юннати познайомилися з виставкою військової техніки, яка знаходиться біля музею.

Залишити відповідь